16NZ01SC
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 16NZ01SC
Producator / Marca: Altech Corporation
Descrierea produsului FUSESEMICONDUCTOR (5) D0116A380V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 16NZ01SC
Număr parc 16NZ01SC Producător Altech Corporation
cantitate valabila 12058 pcs Fișa cu date
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
16NXA220MEFC8X11.5
16NXA220MEFC8X11.5
Producători: Rubycon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 692278 pcs
Descarca: 16NXA220MEFC8X11.5.pdf
RFQ
16NXA100MEFC6.3X11
16NXA100MEFC6.3X11
Producători: Rubycon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 1047349 pcs
Descarca: 16NXA100MEFC6.3X11.pdf
RFQ
16NZ01
16NZ01
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE CRTRDG 16A 400VAC FUSE LINK