16C22X58AM
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 16C22X58AM
Producator / Marca: Altech Corporation
Descrierea produsului FUSECYLINDER 10 22X58MM16A660VAM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 16C22X58AM
Număr parc 16C22X58AM Producător Altech Corporation
cantitate valabila 14484 pcs Fișa cu date
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
16CTQ080
16CTQ080
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
In stoc: 4637 pcs
Descarca: 16CTQ080.pdf
RFQ
16CT
16CT
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE CARTRIDGE 16A 690VAC/500VDC