AZ181930 VI005
Alpha WireAlpha Wire
AZ181930 VI005 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AZ181930 VI005
Producator / Marca: Alpha Wire
Descrierea produsului HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 100'
Foi de date: 1.AZ181930 VI005.pdf2.AZ181930 VI005.pdf3.AZ181930 VI005.pdf4.AZ181930 VI005.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AZ181930 VI005
Număr parc AZ181930 VI005 Producător Alpha Wire
Sârmă ecartament 18 AWG Voltaj 600V
Serie MIL-DTL-22759/16 Evaluări -
Alte nume AZ181930 VI005-ND
AZ181930V-100
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 100.0' (30.5m)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Jacket Culoare Violet
Jacket (Izolație) Grosime 0.012" (0.30mm) Material jachetă (izolație) Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Diametrul jachetei (izolației) 0.071" (1.80mm) Caracteristici -
descriere detaliata 18 AWG Hook-Up Wire 19/30 Violet 600V 100.0' (30.5m) Conductor Strand 19/30
Materialul conductorului Copper, Tinned Tip cablu Hook-Up
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AZ181930 WH005
AZ181930 WH005
Producători: Alpha Wire
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 100'
In stoc: 1458 pcs
Descarca: AZ181930 WH005.pdf
RFQ
AZ181930 YL001
AZ181930 YL001
Producători: Alpha Wire
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 1000'
In stoc: 239 pcs
Descarca: AZ181930 YL001.pdf
RFQ
AZ181930 RD001
AZ181930 RD001
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG RED 1000'
In stoc: 192 pcs
Descarca: AZ181930 RD001.pdf
AZ181930 WH001
AZ181930 WH001
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 1000'
In stoc: 215 pcs
Descarca: AZ181930 WH001.pdf
AZ181KE
AZ181KE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 180 OHM 5.5W 10% RADIAL
In stoc: 6383 pcs
Descarca: AZ181KE.pdf
AZ181930 SL001
AZ181930 SL001
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG SLATE 1000'
In stoc: 193 pcs
Descarca: AZ181930 SL001.pdf
AZ181930 VI001
AZ181930 VI001
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 1000'
In stoc: 208 pcs
Descarca: AZ181930 VI001.pdf
AZ181930 WH013
AZ181930 WH013
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 5000'
Descarca: AZ181930 WH013.pdf
AZ181930 RD013
AZ181930 RD013
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG RED 5000'
Descarca: AZ181930 RD013.pdf
AZ181930 RD005
AZ181930 RD005
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
Descarca: AZ181930 RD005.pdf
AZ181930 YL005
AZ181930 YL005
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 100'
Descarca: AZ181930 YL005.pdf
AZ181930 SL005
AZ181930 SL005
Descriere: HOOK-UP STRND 18AWG SLATE 100'
Descarca: AZ181930 SL005.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW