ASEK770LCB-050B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK770LCB-050B-T-DK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ASEK770LCB-050B-T-DK
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului BOARD DEMO 770LCB-050B SENSOR
Foi de date: ASEK770LCB-050B-T-DK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ASEK770LCB-050B-T-DK
Număr parc ASEK770LCB-050B-T-DK Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere BOARD DEMO 770LCB-050B SENSOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2738 pcs Fișa cu date ASEK770LCB-050B-T-DK.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V IC / Partea utilizată ACS770
Conținutul furnizat Board(s) Serie -
Tip senzor Current Sensor Sensibilitate 40mV/A
Domeniu de detectare 50A Alte nume 620-1619