ASEK759LCB-100B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK759LCB-100B-T-DK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ASEK759LCB-100B-T-DK
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului BOARD DEMO 759LCB-100B SENSOR
Foi de date: ASEK759LCB-100B-T-DK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ASEK759LCB-100B-T-DK
Număr parc ASEK759LCB-100B-T-DK Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere BOARD DEMO 759LCB-100B SENSOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3203 pcs Fișa cu date ASEK759LCB-100B-T-DK.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată ACS759
Conținutul furnizat Board(s) Serie -
Tip senzor Current Sensor Sensibilitate 13.2mV/A
Domeniu de detectare 100A Alte nume 620-1614