ASEK711KLC-25AB-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK711KLC-25AB-T-DK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ASEK711KLC-25AB-T-DK
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului BOARD DEMO 711KLC-25AB SENSOR
Foi de date: ASEK711KLC-25AB-T-DK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ASEK711KLC-25AB-T-DK
Număr parc ASEK711KLC-25AB-T-DK Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere BOARD DEMO 711KLC-25AB SENSOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1812 pcs Fișa cu date ASEK711KLC-25AB-T-DK.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 5.5 V IC / Partea utilizată ACS711
Conținutul furnizat Board(s) Serie -
Tip senzor Current Sensor Sensibilitate 55mV/A
Domeniu de detectare 25A Alte nume 620-1597