ACS730KLCTR-40AB-T
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS730KLCTR-40AB-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului 1MHZ BANDWIDTH INTEGRATED, HALL
Foi de date: ACS730KLCTR-40AB-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS730KLCTR-40AB-T
Număr parc ACS730KLCTR-40AB-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere 1MHZ BANDWIDTH INTEGRATED, HALL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46044 pcs Fișa cu date ACS730KLCTR-40AB-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 50mV/A
Timp de raspuns 700ns Polarizare Bidirectional
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1793-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Liniaritatea ±0.75% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență 1MHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Curent - aprovizionare (Max) 25mA
Sensul curent 40A Precizie ±3%