ACS725KMATR-30AU-T
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS725KMATR-30AU-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 30A DC
Foi de date: ACS725KMATR-30AU-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS725KMATR-30AU-T
Număr parc ACS725KMATR-30AU-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 30A DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37347 pcs Fișa cu date ACS725KMATR-30AU-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Differential Sensibilitate 44mV/A
Timp de raspuns 4µs Polarizare Unidirectional
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
producție Ratiometric, Voltage Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Număr de canale 1 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Liniaritatea ±1%
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență DC ~ 120kHz
Pentru măsurare DC descriere detaliata Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Curent - aprovizionare (Max) 14mA Sensul curent 30A
Precizie ±1%