ACS724LLCTR-20AU-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACS724LLCTR-20AU-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 20A DC
Foi de date: ACS724LLCTR-20AU-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACS724LLCTR-20AU-T
Număr parc ACS724LLCTR-20AU-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
Descriere SENSOR CURRENT HALL 20A DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42270 pcs Fișa cu date ACS724LLCTR-20AU-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 200mv/A
Timp de raspuns 4µs Polarizare Unidirectional
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 620-1721-2
ACS724LLC-20AU-T
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Liniaritatea ±1.5% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență 120kHz Pentru măsurare DC
descriere detaliata Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Curent - aprovizionare (Max) 14mA
Sensul curent 20A Precizie ±0.7%