A3240ELTTR-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A3240ELTTR-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A3240ELTTR-T
Producator / Marca: Allegro MicroSystems, LLC.
Descrierea produsului MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3
Foi de date: A3240ELTTR-T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile A3240ELTTR-T
Număr parc A3240ELTTR-T Producător Allegro MicroSystems, LLC.
cantitate valabila 3267 pcs Fișa cu date A3240ELTTR-T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.2 V ~ 24 V Starea testului -40°C ~ 85°C
Tehnologie Hall Effect Pachetul dispozitivului furnizor SOT-89-3
Serie - Domeniu de detectare 5mT Trip, 5mT Release
Polarizare South Pole ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-243AA Tipul de ieșire Open Collector
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Unipolar Switch
Curent - aprovizionare (Max) 6mA Curent - Ieșire (Max) 25mA