SWV-1.4-220
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWV-1.4-220 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWV-1.4-220
Producator / Marca: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descrierea produsului FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH
Foi de date: SWV-1.4-220.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWV-1.4-220
Număr parc SWV-1.4-220 Producător AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descriere FIXED IND 220UH 1.4A 380 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23080 pcs Fișa cu date SWV-1.4-220.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.512" W (18.00mm x 13.00mm)
ecranare Unshielded Serie SW
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume SWV1.4220
TE2010
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 220µH
Înălțime - așezată (Max) 0.709" (18.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 220µH Unshielded Toroidal Inductor 1.4A 380 mOhm Max Radial Rezistența DC (DCR) 380 mOhm Max
Ratingul curent 1.4A Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2727R-03H
2727R-03H
Producători: API Delevan
Descriere: FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
In stoc: 3964 pcs
Descarca: 2727R-03H.pdf
RFQ
HC8-3R5-R
HC8-3R5-R
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FIXED IND 3.5UH 8.5A 16.5 MOHM
In stoc: 27659 pcs
Descarca: HC8-3R5-R.pdf
RFQ
SC312MF-220
SC312MF-220
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 22UH 400MA 1.4 OHM SMD