SWT-1.02-17
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.02-17 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWT-1.02-17
Producator / Marca: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descrierea produsului FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH
Foi de date: SWT-1.02-17.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SWT-1.02-17
Număr parc SWT-1.02-17 Producător AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descriere FIXED IND 17UH 1.02A 100 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5766 pcs Fișa cu date SWT-1.02-17.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
ecranare Unshielded Serie SW
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume SWT1.0217
TE2092
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 17µH
Înălțime - așezată (Max) 0.287" (7.30mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 17µH Unshielded Toroidal Inductor 1.02A 100 mOhm Radial Rezistența DC (DCR) 100 mOhm
Ratingul curent 1.02A Curent - saturație -