SWS-3.00-17
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-3.00-17 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWS-3.00-17
Producator / Marca: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descrierea produsului FIXED IND 17UH 3A 50 MOHM SMD
Foi de date: SWS-3.00-17.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWS-3.00-17
Număr parc SWS-3.00-17 Producător AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descriere FIXED IND 17UH 3A 50 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24870 pcs Fișa cu date SWS-3.00-17.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm) ecranare Unshielded
Serie SW Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume SWS3.0017
TE2065TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 10kHz
Inductanţă 17µH Înălțime - așezată (Max) 0.325" (8.25mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 17µH Unshielded Toroidal Inductor 3A 50 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 50 mOhm Ratingul curent 3A