SWS-0.13-259
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
AlfaMag Electronics (AMGIS)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWS-0.13-259
Producator / Marca: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descrierea produsului FIXED IND 259UH 130MA 3.4 OHM
Foi de date: SWS-0.13-259.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWS-0.13-259
Număr parc SWS-0.13-259 Producător AlfaMag Electronics (AMGIS)
Descriere FIXED IND 259UH 130MA 3.4 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33880 pcs Fișa cu date SWS-0.13-259.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm) ecranare Unshielded
Serie SW Evaluări -
Q @ Freq - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume SWS0.13259
TE2032TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Material - Core Iron Powder
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 10kHz
Inductanţă 259µH Înălțime - așezată (Max) 0.195" (4.95mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 259µH Unshielded Toroidal Inductor 130mA 3.4 Ohm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 3.4 Ohm Ratingul curent 130mA