STS250PC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STS250PC
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului SWITCH SLIDE DP5T 300MA 125V
Foi de date: STS250PC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile STS250PC
Număr parc STS250PC Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere SWITCH SLIDE DP5T 300MA 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4608 pcs Fișa cu date STS250PC.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Stilul de terminare PC Pin
Switch Travel 2.50mm Funcția de comutare -
Serie STS ambalare Bulk
Alte nume 7-1437577-8 Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C
Forța de operare 250gf Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Epoxy Sealed Terminals Viața electrică -
descriere detaliata Slide Switch DP5T Through Hole Ratingul curent 300mA (AC)
Contactare Timing Shorting (MBB) Materiale de contact Copper Alloy
Contactați Finish Silver Circuit DP5T
Tipul actuatorului Standard Materialul de acționare Polyoxymethylene (Acetal) (POM)
Lungimea actuatorului 4.00mm