STM065PC3DX024N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STM065PC3DX024N
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG 65POS 32AWG 24IN
Foi de date: STM065PC3DX024N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 143 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 143 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STM065PC3DX024N
Număr parc STM065PC3DX024N Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG 65POS 32AWG 24IN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 143 pcs Fișa cu date STM065PC3DX024N.pdf
folosire - ecranare Unshielded
Serie DUALOBE, Nanonics Pitch - Conector -
Pitch - cablu - Alte nume 2-1589475-7
2-1589475-7-ND
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 65
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 2.00' (609.60mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 65 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm) Contactați Finish Thickness -