STM015PC2DC005N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STM015PC2DC005N
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG 15POS 30AWG 5IN
Foi de date: STM015PC2DC005N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 289 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STM015PC2DC005N
Număr parc STM015PC2DC005N Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG 15POS 30AWG 5IN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 289 pcs Fișa cu date STM015PC2DC005N.pdf
Sârmă ecartament 30 AWG Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless Serie DUALOBE, Nanonics
ambalare Bulk Alte nume 3-1589473-7
3-1589473-7-ND
Temperatura de Operare - Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP) Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock
Caracteristici - descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector