STL015SC2DC008
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STL015SC2DC008
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT 15POS 30AWG 8IN
Foi de date: STL015SC2DC008.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 513 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STL015SC2DC008
Număr parc STL015SC2DC008 Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT 15POS 30AWG 8IN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 513 pcs Fișa cu date STL015SC2DC008.pdf
folosire - ecranare Unshielded
Serie DUALOBE, Nanonics Pitch - Conector -
Pitch - cablu - Alte nume 1-1589476-1
1-1589476-1-ND
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 0.667' (203.20mm, 8.00")
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.667' (203.20mm, 8.00") Contactați Finish Thickness -