SSM025PC2DX018N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SSM025PC2DX018N
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG 25POS 30AWG 18IN
Foi de date: SSM025PC2DX018N.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 305 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SSM025PC2DX018N
Număr parc SSM025PC2DX018N Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG 25POS 30AWG 18IN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 305 pcs Fișa cu date SSM025PC2DX018N.pdf
folosire - ecranare Unshielded
Serie DUALOBE, Nanonics Pitch - Conector -
Pitch - cablu - Alte nume 2-1589456-7
2-1589456-7-ND
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții 25
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 1.50' (457.20mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.50' (457.20mm) Contactați Finish Thickness -