SSL005PC0DC012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SSL005PC0DC012N
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG 5POS 28AWG 12"
Foi de date: SSL005PC0DC012N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SSL005PC0DC012N
Număr parc SSL005PC0DC012N Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG 5POS 28AWG 12" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1044 pcs Fișa cu date SSL005PC0DC012N.pdf
folosire - ecranare Unshielded
Serie DUALOBE, Nanonics Pitch - Conector -
Pitch - cablu - Alte nume 1589455-3
1589455-3-ND
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții 5
Lungime 1.00' (304.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata 5 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)