NETM1000-14-0-SP
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NETM1000-14-0-SP
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului TUBING 0.551" ID POLY BLK 1=300M
Foi de date: 1.NETM1000-14-0-SP.pdf2.NETM1000-14-0-SP.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 275 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NETM1000-14-0-SP
Număr parc NETM1000-14-0-SP Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere TUBING 0.551" ID POLY BLK 1=300M Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 275 pcs Fișa cu date 1.NETM1000-14-0-SP.pdf2.NETM1000-14-0-SP.pdf
Grosimea peretelui 0.020" (0.51mm) Introduceți atribute Smooth
Tip Solid Tubing Serie NETM1000
Alte nume 2592854002
NETM1000-14-0-SP-300
NETM1000-14-0-SP-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 135°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Material Polyolefin (PO) Protecția lichidelor Fluid Resistant, Fuel Resistant, Oil Resistant
Lungime 984' (300.00m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Protecția împotriva căldurii Flame Retardant, Heat Resistant Caracteristici -
Protecția mediului - Diametru - exterior 0.591" (15.00mm)
Diametru - interior 0.551" (14.00mm) descriere detaliata Black Polyolefin (PO) Smooth Solid Tubing 0.551" (14.00mm) 984' (300.00m)