HD34-24-21PE-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD34-24-21PE-059 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HD34-24-21PE-059
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT HSG MALE 21POS PNL MNT
Foi de date: 1.HD34-24-21PE-059.pdf2.HD34-24-21PE-059.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HD34-24-21PE-059
Număr parc HD34-24-21PE-059 Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT HSG MALE 21POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3756 pcs Fișa cu date 1.HD34-24-21PE-059.pdf2.HD34-24-21PE-059.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 24-21
Shell Material Aluminum Shell Finish -
Serie HD30 ambalare Bulk
Alte nume 1734-1684
HD34-24-21PE-059-ND
Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 21
Notă Contacts Not Included; Jam Nut Not Included Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Polyetherimide (PEI) Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Backshell, Cable Clamp Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp Cuplarea materialului piuliței, placare -