FST-2.7A-10
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FST-2.7A-10
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 0.7"
Foi de date: FST-2.7A-10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FST-2.7A-10
Număr parc FST-2.7A-10 Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 0.7" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99240 pcs Fișa cu date FST-2.7A-10.pdf
Stilul de terminare Completely Exposed Wires on Both Sides Serie -
Pas 0.100" (2.54mm) Alte nume 9-1437183-9
Numărul de conductori 10 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungimea - expunerea se termină 0.125" (3.18mm) Lungime 0.700" (17.78mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 10 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 0.700" (17.78mm)