ACT96WD19AA
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT96WD19AA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Foi de date: ACT96WD19AA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT96WD19AA
Număr parc ACT96WD19AA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5524 pcs Fișa cu date ACT96WD19AA.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL D Shell Size - Introduceți 15-19
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT ambalare Bulk
Alte nume DACT96WD19AA Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 19
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut, Self Locking Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Cuplarea materialului piuliței, placare Composite, Olive Drab Cadmium
Diametrul piuliței de cuplare 1.280" (32.51mm) Tip de contact Crimp