ACT96WB98AB
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT96WB98AB
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Foi de date: ACT96WB98AB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT96WB98AB
Număr parc ACT96WB98AB Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7028 pcs Fișa cu date ACT96WB98AB.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL B Shell Size - Introduceți 11-98
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT ambalare Bulk
Alte nume DACT96WB98AB Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 6
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut, Self Locking Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Cuplarea materialului piuliței, placare Composite, Olive Drab Cadmium
Diametrul piuliței de cuplare 0.980" (24.89mm) Tip de contact Crimp