ACT96MH55PA
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT96MH55PA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT96MH55PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT96MH55PA
Număr parc ACT96MH55PA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4149 pcs Fișa cu date ACT96MH55PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT96MH55PA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ACT96MH55PA-61490
ACT96MH55PA-61490
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: ACT96MH55PA-6149
In stoc: 2303 pcs
Descarca: ACT96MH55PA-61490.pdf
RFQ
ACT96MH55PB-3025
ACT96MH55PB-3025
Descriere: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
In stoc: 6192 pcs
Descarca: ACT96MH55PB-3025.pdf
RFQ
ACT96MH55PA-3025
ACT96MH55PA-3025