ACT96MF11SA
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT96MF11SA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT96MF11SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT96MF11SA
Număr parc ACT96MF11SA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6094 pcs Fișa cu date ACT96MF11SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-11 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT96MF11SA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 13A