ACT96MD18PA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT96MD18PA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT96MD18PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT96MD18PA
Număr parc ACT96MD18PA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3351 pcs Fișa cu date ACT96MD18PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT96MD18PA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A