ACT96MD15SA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT96MD15SA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT96MD15SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT96MD15SA
Număr parc ACT96MD15SA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2932 pcs Fișa cu date ACT96MD15SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-15 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT96MD15SA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A, 13A
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ACT96MD15SB
ACT96MD15SB
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
In stoc: 3244 pcs
Descarca: ACT96MD15SB.pdf
RFQ
ACT96MD15PE-3025
ACT96MD15PE-3025
Descriere: ACT96MD15PE-3025
In stoc: 1993 pcs
Descarca: ACT96MD15PE-3025.pdf
RFQ
ACT96MD15SA-3025
ACT96MD15SA-3025
Descarca: ACT96MD15SA-3025.pdf
ACT96MD15SA-3025-LC
ACT96MD15SA-3025-LC
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE