ACT94WH53SB
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT94WH53SB
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT94WH53SB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT94WH53SB
Număr parc ACT94WH53SB Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6549 pcs Fișa cu date ACT94WH53SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-53 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT94WH53SB
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 53 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A