ACT94WH21SA
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT94WH21SA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT94WH21SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT94WH21SA
Număr parc ACT94WH21SA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4196 pcs Fișa cu date ACT94WH21SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT94WH21SA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 13A