ACT94WF32PB
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT94WF32PB
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT94WF32PB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT94WF32PB
Număr parc ACT94WF32PB Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6820 pcs Fișa cu date ACT94WF32PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT94WF32PB
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Olive Drab
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ACT94WF32PA-LC
ACT94WF32PA-LC
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT