ACT94MJ29PB
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT94MJ29PB
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT94MJ29PB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT94MJ29PB
Număr parc ACT94MJ29PB Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2700 pcs Fișa cu date ACT94MJ29PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT94MJ29PB
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 29 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 13A