ACT94MF32SN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT94MF32SN
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT94MF32SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT94MF32SN
Număr parc ACT94MF32SN Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3638 pcs Fișa cu date ACT94MF32SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT94MF32SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A