ACT94MF11PA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT94MF11PA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT94MF11PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT94MF11PA
Număr parc ACT94MF11PA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6557 pcs Fișa cu date ACT94MF11PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-11 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT94MF11PA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 13A
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ACT94ME99SE
ACT94ME99SE
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: ACT94ME99SE
In stoc: 1327 pcs
Descarca: ACT94ME99SE.pdf
RFQ
ACT94MF11PB
ACT94MF11PB
Descriere: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP