ACT90WH55PA-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT90WH55PA-LC
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Foi de date: ACT90WH55PA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT90WH55PA-LC
Număr parc ACT90WH55PA-LC Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6444 pcs Fișa cu date ACT90WH55PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL H Shell Size - Introduceți 23-55
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT ambalare Bulk
Alte nume DACT90WH55PA-LC Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -