ACT90WF32AB
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT90WF32AB
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Foi de date: ACT90WF32AB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT90WF32AB
Număr parc ACT90WF32AB Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5496 pcs Fișa cu date ACT90WF32AB.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL F Shell Size - Introduceți 19-32
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT ambalare Bulk
Alte nume DACT90WF32AB Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Plastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -