ACT90MF32SB
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT90MF32SB
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT90MF32SB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT90MF32SB
Număr parc ACT90MF32SB Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3558 pcs Fișa cu date ACT90MF32SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT90MF32SB
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ACT90MF32SB-3025
ACT90MF32SB-3025
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP