ACT90ME26SA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT90ME26SA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT90ME26SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT90ME26SA
Număr parc ACT90ME26SA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6269 pcs Fișa cu date ACT90ME26SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT90ME26SA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A