ACT90ME26PA-3025
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT90ME26PA-3025
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date: ACT90ME26PA-3025.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile ACT90ME26PA-3025
Număr parc ACT90ME26PA-3025 Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7063 pcs Fișa cu date ACT90ME26PA-3025.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT
ambalare Bulk Alte nume DACT90ME26PA-3025
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ACT90ME26PA
ACT90ME26PA
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP