ACT26MJ29BA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ACT26MJ29BA
Producator / Marca: Agastat Relays / TE Connectivity
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Foi de date: ACT26MJ29BA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ACT26MJ29BA
Număr parc ACT26MJ29BA Producător Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2762 pcs Fișa cu date ACT26MJ29BA.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL J Shell Size - Introduceți 25-29
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, ACT ambalare Bulk
Alte nume YACT26MJ29BA000000 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 29
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Introduceți materialul Plastic
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut, Self Locking
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Cuplarea materialului piuliței, placare Composite, Electroless Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm)