SQF-S25M8-128G-SAC
AdvantechAdvantech
Advantech
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SQF-S25M8-128G-SAC
Producator / Marca: Advantech
Descrierea produsului SSD 128GB MLC 2.5" SATAIII
Foi de date: SQF-S25M8-128G-SAC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 655 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 655 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQF-S25M8-128G-SAC
Număr parc SQF-S25M8-128G-SAC Producător Advantech
Descriere SSD 128GB MLC 2.5" SATAIII Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 655 pcs Fișa cu date SQF-S25M8-128G-SAC.pdf
Greutate - Tensiune - Aprovizionare -
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 520MB/s
Viteză - Citiți 540MB/s Dimensiune / Dimensiune 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm
Serie SQF-S25 830 Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie FLASH - NAND (MLC)
Dimensiunea memoriei 128GB Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5"
Curent - Max 2A