96PR-102-UW3-M
AdvantechAdvantech
Advantech
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 96PR-102-UW3-M
Producator / Marca: Advantech
Descrierea produsului MOBILE PRINTER 3" 203DPI WIFI US
Foi de date: 96PR-102-UW3-M.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 167 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 167 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 96PR-102-UW3-M
Număr parc 96PR-102-UW3-M Producător Advantech
Descriere MOBILE PRINTER 3" 203DPI WIFI US Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 167 pcs Fișa cu date 96PR-102-UW3-M.pdf
Greutate 1.2 lbs (550g) Tip Handheld Thermal Transfer Printer
Specificații 203 dpi Resolution, 4" (102.0mm) per Second Max Print Speed, Battery Pack, Charger Serie -