96FD25-S240-INB
AdvantechAdvantech
Advantech
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 96FD25-S240-INB
Producator / Marca: Advantech
Descrierea produsului SSD 240GB 2.5" MLC SATAIII 5/12V
Foi de date: 96FD25-S240-INB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 96FD25-S240-INB
Număr parc 96FD25-S240-INB Producător Advantech
Descriere SSD 240GB 2.5" MLC SATAIII 5/12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3190 pcs Fișa cu date 96FD25-S240-INB.pdf
Greutate 2.47 oz (70.38g) Tensiune - Aprovizionare 5V, 12V
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 260MB/s
Viteză - Citiți 500MB/s Dimensiune / Dimensiune 100.45mm x 69.85mm x 7.00mm
Serie DC S3500 Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie FLASH - NAND (MLC)
Dimensiunea memoriei 240GB Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 240GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V, 12V
Curent - Max 1A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
96FD25-S240-INB3
96FD25-S240-INB3
Producători: Advantech
Descriere: SSD 240GB 2.5" SATA3 DC S4500 3D