ATS-CPX040040006-193-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-CPX040040006-193-C1-R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATS-CPX040040006-193-C1-R0
Producator / Marca: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descrierea produsului HEATSINK 40X40X6MM XCUT CP
Foi de date: ATS-CPX040040006-193-C1-R0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATS-CPX040040006-193-C1-R0
Număr parc ATS-CPX040040006-193-C1-R0 Producător Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descriere HEATSINK 40X40X6MM XCUT CP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37533 pcs Fișa cu date ATS-CPX040040006-193-C1-R0.pdf
Lăţime 1.575" (40.00mm) Tip Top Mount
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 21.05°C/W @ 100 LFM
Formă Square, Fins Serie pushPIN™
Power Dissipation @ Creșterea temperaturii - Pachetul răcit Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Alte nume ATS-CPX040040006-193-C1-R0-ND
ATS35969
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Finisare material Blue Anodized Material Aluminum
Lungime 1.575" (40.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.236" (6.00mm) Diametru -