ATS-20E-19-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20E-19-C1-R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATS-20E-19-C1-R0
Producator / Marca: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descrierea produsului HEATSINK 54X54X20MM XCUT
Foi de date: ATS-20E-19-C1-R0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATS-20E-19-C1-R0
Număr parc ATS-20E-19-C1-R0 Producător Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descriere HEATSINK 54X54X20MM XCUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17818 pcs Fișa cu date ATS-20E-19-C1-R0.pdf
Lăţime 2.126" (54.00mm) Tip Top Mount
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 9.75°C/W @ 100 LFM
Material Aluminum Lungime 2.126" (54.01mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.790" (20.00mm)