ATS-20C-143-C3-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20C-143-C3-R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATS-20C-143-C3-R0
Producator / Marca: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descrierea produsului HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
Foi de date: ATS-20C-143-C3-R0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATS-20C-143-C3-R0
Număr parc ATS-20C-143-C3-R0 Producător Advanced Thermal Solutions, Inc.
cantitate valabila 15213 pcs Fișa cu date ATS-20C-143-C3-R0.pdf
Lăţime 1.181" (30.00mm) Tip Top Mount
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 7.52°C/W @ 100 LFM
Material Aluminum Lungime 1.181" (30.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.790" (20.00mm)