ATS-20C-119-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20C-119-C1-R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATS-20C-119-C1-R0
Producator / Marca: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descrierea produsului HEATSINK 45X45X20MM XCUT
Foi de date: ATS-20C-119-C1-R0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATS-20C-119-C1-R0
Număr parc ATS-20C-119-C1-R0 Producător Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descriere HEATSINK 45X45X20MM XCUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22040 pcs Fișa cu date ATS-20C-119-C1-R0.pdf
Lăţime 1.772" (45.00mm) Tip Top Mount
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 4.65°C/W @ 100 LFM
Material Aluminum Lungime 1.772" (45.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.790" (20.00mm)