ATS-15E-122-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15E-122-C2-R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATS-15E-122-C2-R0
Producator / Marca: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descrierea produsului HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
Foi de date: ATS-15E-122-C2-R0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATS-15E-122-C2-R0
Număr parc ATS-15E-122-C2-R0 Producător Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descriere HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16820 pcs Fișa cu date ATS-15E-122-C2-R0.pdf
Lăţime 1.969" (50.00mm) Tip Top Mount
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 5.87°C/W @ 100 LFM
Formă Square, Fins Serie pushPIN™
Power Dissipation @ Creșterea temperaturii - Pachetul răcit Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Alte nume ATS-15E-122-C2-R0-ND
ATS25643
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Finisare material Blue Anodized Material Aluminum
Lungime 1.969" (50.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.590" (15.00mm) Diametru -