ATS-15C-138-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15C-138-C1-R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATS-15C-138-C1-R0
Producator / Marca: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descrierea produsului HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
Foi de date: ATS-15C-138-C1-R0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ATS-15C-138-C1-R0
Număr parc ATS-15C-138-C1-R0 Producător Advanced Thermal Solutions, Inc.
Descriere HEATSINK 25X25X15MM L-TAB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19818 pcs Fișa cu date ATS-15C-138-C1-R0.pdf
Lăţime 0.984" (25.00mm) Tip Top Mount
Rezistența termică @ Natural - Rezistența termică @ Air Forced Flow 12.12°C/W @ 100 LFM
Material Aluminum Lungime 0.984" (25.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime oprită la bază (înălțime fină) 0.590" (15.00mm)